Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miket adhatok enni pontosan a...

Miket adhatok enni pontosan a sárgapettyes varánusznak? (Argus monitor)

Figyelt kérdés
Jelenleg fél éves és szeretném változatosan etetni. Eddig főként tücsök,csótány,csirkemell,sáska,tojás volt az étlapon, viszont sajnos az élőeleséget nehéz beszerezni itt, ezért 70-80% ban csirkemellet kapott. Ezen kívül mivel etethetném még? Halból hekket adtam neki természetesen kis darabokban szálka nélkül, viszont néhány videóban láttam hogy kisebb fajta egész halakkal is etetik. Máshol viszont azt olvasni, hogy nem tudja megemészteni egyben. Illetve néhány helyen zöldség/gyümölcsöt is írnak, bár ezt nem mertem még kipróbálni. Persze tudom hogy saját élőhelyükön mindent elfogyasztanak akár a döghúst is, viszont itthoni környezetben pár tipp hogy a csirkehúson kívül is változatos étrendje legyen. Kíváncsi vagyok milyen halfajtákat ehet illetve hogy egészben vagy inkább tisztítva.

jún. 24. 13:55
 1/1 anonim ***** válasza:

aquadella egészben, néha tengergyümölcse, nem előfőzött garnéla,

arra gondolj hogy a természetben ha elkapnak valamit azt belső szervekkel, meg amit a zsákmány megevett azzal együtt eszik nem pedig csak simán az izomszövetet fogyasztják

jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!