Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hol lehet venni őshonos békát?

Hol lehet venni őshonos békát?

Figyelt kérdés
Érdeklődni szeretnék, hogy van-e olyanra lehetőség, hogy saját tenyésztésből őshonos békát venni (tudom, hogy védettek, tehát nem vadon befogottakra gondolok)? A kertemben szeretném elengedni.

#béka #őshonos #magyarországi faj #béka tenyésztés
máj. 9. 11:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl nem tűnt fel melyik kategória,amíg bele nem kötöttél.
máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
22%

Csak aki hülye az foglalkozik a kategóriával.


Szóval védett növényt vagy gombát tarthatók, de állatot nem?


Mi van ha tényleg csak megjelennek a kerti tóban? Akkor dobjam ki, mert nem lehetnek ott?

máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
38%

#11, #12: Nem, nem csak a hülyék foglalkoznak a kategóriával :D

A kategorizálásnak célja van.

Másrészt meg nem árt, ha a kérdező tisztában van a békák rendszertani besorolásával.

máj. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Van tavam, tavaly készült el, de egy béka sem jelent meg eddig ezért gondoltam felgyorsítom a folyamatot. A béka petéknek állóvíz kell vagy nem zavarja őket, hogy a szűrők okoznak némi áramlást?
máj. 9. 16:38
 15/16 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem hüllők kategóriában azért aránylag tudnak releváns választ adni a válaszolók, kétéltűekkel kapcsolatban is, legalábbis ilyen alap kérdésekben.


" tarthatók, de állatot nem?



Mi van ha tényleg csak megjelennek a kerti tóban? Akkor dobjam ki, mert nem lehetnek ott?"


A saját magad által leírtakat se tudod értelmezni??


Ha "csak megjelennek" a kerti tóban, akkor azokat szerinted te tartod?!


A szűrő egy tóban szerintem nem csinál mindenhol áramlást. Egészséges esetben vannak benne vízinövények is, azok megtörik az áramlást. Hogy hogy tudnád odaszoktatni őket, azt nem tudom.

máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Áramlás nem zavarja őket.
máj. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!