Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Miért csinálja ezt a kakasunk?

Miért csinálja ezt a kakasunk?

Figyelt kérdés
Falun élek és van pár tojótyúkunk és van mellettük egy kakas is. És ez a kakas azt csinálja hogy ha kimegyünk valamiért a hátsó kertbe ahova ki vannak engedve akkor ahogy csak bír megrugdos és elver, de ha minden nap kimegyek hozzá, megfogom és leülök vele valahová ahol beszélgetek hozzá és simogatom, foglalkozok vele akkor engem nem bánt, de szüleimet ugyan úgy megrugdossa. Ugyanakkor ha kihagyok egyetlen napot is, akkor engem is ugyan úgy megrugdos, de viszont ugyan olyan könnyen hagyja magát megfogni.

2018. aug. 12. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a nőit védi.
2018. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is, de akkor miért nem bánt ha minden nap kimegyek hozzá? Egyáltalán nem, még csak utánam sem szalad hogy majd jól megrugdos, max szép nyugodtan odajön...
2018. aug. 12. 11:24
 3/6 anonim ***** válasza:
6%

ember, te beteg vagy... Hogyan "ver meg" és "rugdos meg" egy kakas? :D

Ha rám hallgatsz vagy kitekered a nyakát, vagy elviszed kakaspchihológushoz. Ott elkukorékolhatja a lelki bántalmait, amiért a szüleidet is rugdossa.

Lehet egy lelki trauma áll mögötte, talán egy veréb belezabált a tápjába, és ideges.

2018. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát úgy hogy nekem ront, megrugdos, és a szárnyával csapkod, van hogy mindezt a levegőben, vagyis nekifutásból felugrik és úgy próbál a karmaival meg a sarkantyújával bántani.
2018. aug. 12. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:
42%

Keltetni már nem nagyon kell idén, ideje levágni a kakast!


A növendékek már pont jó korban vannak, tehát van utánpótlás!

2018. aug. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nemcso ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elöttem szólóhoz. Ilyen kakas lábasba való.
2018. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!