A kakasunk lábán nőtt egy dudor és nehezen jár, fáj a lába. Mi lehet a baja szegenykémnek? :/
Figyelt kérdés
Amikor megyek felé (mindig elfut előlem mint a tyúkok) futna lép hármat-négyet és leül. De ha sétál akkor nehezen és ha megáll akkor felemeli a làbát.
Nem tudjuk miért van..
2015. júl. 10. 17:15
1/1 anonim válasza:
Valószínû fertôzést kapott vagy egy betegséget.szerintem vágjátok le és a lábán kívül mindent meg lehet enni ha nagyon szeretitek a kakaskát akk várjatok lehet h meggyógyul...de nagyon kicsi az esélye :/
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!