Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Fürjet vagy nyulat érdemesebb...

Fürjet vagy nyulat érdemesebb inkább tartani saját fogyasztásra?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy adott pénz és energia ráfordításával melyik az ami hasznosabb, még ha nem is pénzben termelik vissza.

aug. 24. 20:34
A kérdező szavazást indított:
Fürj
Nyúl
32 szavazat
 1/8 anonim válasza:
22%
Nem tudom de,en arra vagyok kivancsi hogy ha otthon, én saját közüleg vágok le állatot saját fogyasztási célre, az legális.?
aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Persze, hogy legális, ez nem a Rákosi-rendszer, ahol börtönbe zárták az embert feketevágásért.
aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
ma 20:58 Elmondanád mégis mire gondolsz?
aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha jól tudom, annyi korlátozás van, hogy sertéspestissel fertőzött területen be kell jelenteni a vágást 48 órával azelőtt. Saját célra történő fogyasztás esetén nem kötelező a hús állatorvosi vizsgálata, de ha gyanús körülmények állnak fel, akkor azért célszerű lehet, bár mostanában elég ritka a trichinella a házi sertések körében.
aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Sargarepat.
aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
A fürj tojást is ad mellé, de az elég picike. A nyúlnak több a húsa, talán olcsóbb is etetni. Nem tudom, ezt neked kell mérlegelned, én egyéb okokból fürjet tartanék, de ez csak az én kattanásom mert nagyon szeretek baromfit tartani. Ha csak pénzben nézzük nyulat jobban megéri valószínűleg.
aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
1. Kemény...
aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Mindkettő van,igazából nincs különbség.
aug. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!