Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Kb. 15 éves búzától-kukoricátó...

Kb. 15 éves búzától-kukoricától lehet baja a tyúkoknak?

Figyelt kérdés
Csontszáraz meg poros, de egyéb baját nem látom.

máj. 27. 07:21
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Attól, hogy régi, biztos nem. Én néha a vájú felét bekeverem nekik kis vízzel, hogy nedves legyen (mármint kukoricadarára gondolok, nem szemes kukoricára) - ha túl száraz, ezt megpróbálhatod. Majd meglátod úgyis, melyiket kívánják épp jobban.
máj. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Leginkább a mikotoxikosis miatt aggódnék, plusz tuti, hogy a tápanyag nagyrésze már lebontott, szóval ennyi erővel szalmával is etethetnéd őket.
máj. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Én már nem adnám oda nekik
máj. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, azt hiszem kidobom, csak 1-1 vödör, nem nagy kár érte. Ha már itt tartunk tyúkjaim sincsenek, a szomszédba akartam átönteni, ott vannak :)
máj. 27. 08:22
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Ne add oda nekik, főleg más tyúkjainak ne!
máj. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5: Ok, akkor kiöntöm. Vannak az állattartó szomszédoknak hála patkányok, majd azok megeszik :-/
máj. 27. 08:37
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
A tyúk egy annyira igénytelen állat, hogy a saját szarát és az elhullott társa szervét is megeszi. Nagyanyám bedobta tyúkvágás után a tyúk fejét. Mint a hangyák úgy mentek rá.
máj. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De amúgy mi értelme 15 évig állni hagyni a kukoricát?
máj. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8: Akkor halt meg édesanyám, neki voltak tyúkjai, egy kettéosztott faládában találtam, felében búza volt, felében kukorica. Elé volt pakolva egy csomó kacat. No mindegy kiöntöttem a francba a madaraknak, patkányoknak meg ki tudja miknek, aki kapja marja. Csak azért kérdeztem meg, mert nem úgy neveltek, hogy kidobjak bármit ami embernek vagy állatnak még ehető.
máj. 27. 12:31
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
71%
Bajuk nem lesz tőle. Más kérdés,hogy a búza és kukorica ára igazán nem tétel.
máj. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!