Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Guppim lassan elleni fog, de...

Guppim lassan elleni fog, de nem tudom pontosan, mikor. Van külön kis akvárium elléshez, meddig lehet benne?

Figyelt kérdés
Kiveszem a nagy akváriumból, mert ha leellik, megint megeszik a kicsiket. De nem tudom, hány napja van még. Lehet egy nap, lehet egy hét. Meddig bírja egyedül egy akváriumban. Ő egyedül nem tudja megenni az összes kicsit?
2010. jún. 6. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni akarok de szerintem felesleges külön akváriumba tenni. ha az eredeti akváriumban van elég búvóhely a pici halak számára(moha, bebújós fadarabok, növények) akkor egy-kettő életben fog maradni. Én annó 3 guppival indultam most kb. 23-an vannak és sohasem tettem külön intézkedéseket a kicsik védelmére. ( az akváriumban vannak xifók, black mollyk, szumátrai díszmárnák is)
2010. jún. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van sok növény, búvóhely, de mégis megeszik őket mindig. Pedig kapnak rendesen kaját, minőségit, eleget, szóval nem éheznek.
2010. jún. 6. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!