Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akinek volt már tengeri halas...

Akinek volt már tengeri halas akváriuma, az hogy kezdte?

Figyelt kérdés
Leírná nekem valaki részletesen, hogy lett tengeri akváriuma? Honnan szerezte be a dolgokat, és az árakat is. És tudom, hogy drága, meg elhivatottság kell hozzá, szóval a kérdésre koncentráljatok.:)
2010. máj. 20. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:

megint én:) hát akkor ha ennyire elhivatott vagy, akkor tudom ajánlani a korallszirtes-akvarium.hu weboldalt. Na itt szépen rászánsz legalább 3 hónapot, hogy átolvasd az egész fórumot, az összes hozzászólást amit eddig írtak. Aztán még 1 egész hónapot míg szépen összeáll a kis fejedben, hogy pontosan te mit is szeretnél azon belül, hogy tengeri akváriumot. A fórumban meg légyszíves ne kérdezz semmit, mert 100000000% hogy már korábban válaszoltunk rá, mert ne te vagy az első aki azzal fordult hozzánk, hogy segítsünk neki akváriumot összerakni. Szóval rámész baloldalt, hogy Fórum, aztán kezdő kérdések topic. És átnyálazod az egészet.

Most ezt nem bántásból mondtam, szó se róla, de ha tényleg van benned az a bizonyos elhivatottság, akkor képes leszel elolvasni az egészet, és ha utána is lesz kérdésed, hidd el készségesen válaszolunk.

2010. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
látom a másik válasznál írták többen, hogy az első akvárium ne tengeri legyen. Ez egy jó tanács, de alapvetően nem igaz, nekem sosem volt édesvízi akváriumom aztán mégis van egy gyönyörű tengeri akváriumom, az egész elhivatottság kérdése.
2010. máj. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!