Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A betta him miert tamadja meg...

A betta him miert tamadja meg a nostenyt?

Figyelt kérdés
Vettem ma egy betta nostenyt , ossze tettem oket es a him letamadta es inkabb kulon tettem oket .
2016. júl. 7. 20:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

A boltban néhány napig vannak csak a halak. Azt kibírják, még ha valóban kínzás is ez.

Másrészt pedig örülök, hogy jobb belátásra tértél, a boltosra meg ne hallgass többet.

2016. júl. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
a boltba lehet hetente cserélik a halakat mert folyamatosan pusztulnak. a többi kérdést is te tetted fel nem? 10 ember leírta, h még 1 halnak is kevés.... és te erre fel veszel még 1-et mert az eladó aki leszarja a halakat, akinek csak a profit számít, ő azt moondta, h nyugoadtan vegyél... jó buta vagy....
2016. júl. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
elszomorítalak ,lehet 50 literbe is bántani fogja. lehet nenm, de jó eséllyel cseszegetni fogja...
2016. júl. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem a kérdező a hibás elsősorban, a boltokban nagyon rossz példát mutatnak a kezdő akvaristáknak. Ha rákérdezel, a legtöbb helyen még bizonygatják is, hogy áááá, ez bőven elég egy bettának, mert a légkörből vesz levegőt. Ez persze marhaság, mert a bettának, ha mocsári halként különösebb vízmélységre nincs is nagy szüksége, de arra igen, hogy széles és hosszú legyen az akvárium. A harciassága miatt 50 liter sem elég egy párnak (egy halnak igen), minimum 100 kell, sűrűn telepítve növénnyel.
2016. júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
csak ő a hibás, ő gazda, ő felelős az állatért. neki kell a megfelelő szakirodalomból, fórumokból felkészülni az állattartásra. plusz tucat embert írt neki itt is, de le se tojta... megvette, majd nem érti a dolgot....
2016. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ja, és fedd le az akváriumot (csak egy kis rést hagyj a levegő beáramlására), mert:


1. A betta néha kiugrál a vízből. Akkor pedig különösen is hajlamos az ugrálásra, ha üldözve van más betták által. A levegőn sokáig életben marad, lassan, keservesen pusztul el a kiszáradástól. Jobb, ha megóvod ettől.


2. A betta a légkörből is lélegzik, ezért ha nincs lefedve az akvárium, megbetegedhet, különösen télen, a hőmérsékletingadozástól. Úgy fedd le, hogy egy kis résen éppen cserélődhessen a levegő, de alakuljon ki egy meleg, párás réteg a víz szintje és az akváriumtető között, amiből lélegezhet, a megfázás kockázata nélkül.

2016. júl. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
csak akkor ugrál ha szarul tartod...
2016. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
ember, oszinte leszek., a baratomtol kaptam.... nem szamitottam halra , csak egy egyszeru valaszt kertem.nem.kell lecibalni a fejem ...csak egy hal ... es most jonnek majd a kommentek"neked csak egy hal ??? neked hogy tetszene stb..."megertettem
2016. júl. 8. 16:00
 19/23 anonim ***** válasza:
Hát az ő nősténye ugrálni fog 50 literben, a hím által terrorizálva...
2016. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
az csak egy hal elfogadom, te meg csak egy szőr nélküli emlős(majom) vagy, az én szemembe többet ér a hal. kár, h ennyire szarnak itthon az állatvédelmi törvényre, megbüntetnénk 50 ezerre nem lennél ilyen zoral... hányingerem van aaz ilyen emberektől...
2016. júl. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!