Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A betta him miert tamadja meg...

A betta him miert tamadja meg a nostenyt?

Figyelt kérdés
Vettem ma egy betta nostenyt , ossze tettem oket es a him letamadta es inkabb kulon tettem oket .
2016. júl. 7. 20:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
mert betták azért... 70-80 litertől tartható hím+nőstény de az se készpénz. sok búvóhely + nagy dzsungel szükséges,h ne legyeen a nőstény egyfolytában szem előtt. te mekkora helyen tartod őket?
2016. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
tiz liter
2016. júl. 7. 20:22
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
gratulálok. 30 liter alatt 1 db hal se tartható. 1 hím bettának kell 30 liter. megfogja ölni, és a hím se húzza sokáig... milyen a szűrő?
2016. júl. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
67%

törvényt is sértesz:


(5)17 Tilos

d) gerinces állat kifejlett egyedét 30 liternél kisebb űrtartalmú térben

tartani.



Valamint:

3. Az akváriumot olyan mennyiségű és minőségű szűrőberendezéssel kell működtetni, mely tartósan biztosítani képes a halak számára megfelelő életfeltételek kialakításához szükséges vízparamétereket.


(gondolom szűrő ,sincs csak költői kérdés volt az előző hsz-ban)


Milyen érzés állatkínzónak lenni plusz törvényt sérteni?

2016. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

tessék a halad igényei:


[link]

2016. júl. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Persze, mit vártál?

Abban az edényben 1 bettát tartani is állatkínzás, ha meg hímet és nőstényeket is akarsz, 80-100 liter kell sok-sok búvóhellyel és növénnyel.

2016. júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
51%

Nem lehetsz ennyire hülye, egy hete pofázzuk, hogy 10 liter édes kevés egy halnak, te meg veszel bele még egyet.

Kihordtál lábon egy agyhalált? Vagy hogy teremnek az ilyen fogyatékosok?


Nem bírsz venni egy 30-40 literes kis szart, képzelem, hogy tetted külön a nőstényt...

Mibe raktad , befőttel üvegbe?


Tudod mit?

Szerintem kinyomoztatom az állatvédőkkel ip cím alapján hogy ki vagy, és megteszem a kellő jogi lépéseket.

Ez 50.000 ft-os pénz bírságtól 2 évig terjedő szabadságvesztéssel büntethető.

Mivel bőven van bizonyíték, és többszöri figyelmeztetés ellenére se hagytad abba a tudatos állatkínzást, kb 500.000 ft pénz bírságot saccolok.


További szép napot!

2016. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
ennyire nem lehet valaki ostoba, csak nem 1 emberről van szó...
2016. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
oke oke , megertettem , ne haragudjatok, mar ma rendelek egy 50 L akvariumot , csak tudjatok az elado azt mondta hogy nem igenyel nagy tert , es a boltban is kis plasztik poharban tartottak oket , na az allat kinzas
2016. júl. 8. 04:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!