Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért buborékos az akvárium...

Miért buborékos az akvárium széle?

Figyelt kérdés

Tegnap töltöttem fel az akit 54 literes 20 liter benne ion-cserélt!

Jah és véletlen a 120 literbe való antibacit beleöntöttem! az nem befolyásolja ugye?


2010. ápr. 13. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Áááá nem, belepukiznak a halak. Ennyi. XD
2010. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem akarlak megijeszteni, csak a saját tapasztalatomat írom le. Egyszer, amikor én is többet öntöttem bele az antibaciból egy óra múlva meghalt pár halam =( Szóval szerintem szedj le belőle vizet, és rakj bele csapvizet.

Amúgy ha tiszta víz van benne az oxigénben gazdag, és a buborékok feljönnek. Szóval az nem probléma.=)

2010. ápr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a buborékok az oxigént jelentik. Semmi baj, ez természetes sőt jó is a halaknak :)
2010. ápr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy nincsenek még benne halak csak pár nap múlva lesznek

!

2010. ápr. 13. 17:44
 5/5 Doruss ***** válasza:
Ha feltöltöd az akvit, egy ideig mindig buborékosak, ha pedig nincsenek benne halak akkor természetes, mert nincs ami felhasználja benne az oxigént és minden bubis lesz!
2010. ápr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!