Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A palakövet berakhatom az...

A palakövet berakhatom az akváriumomba?

Figyelt kérdés

Találtam a természetben palakövet (szarvaskőn) és azt szeretném beletenni az akváriumomba és nem tudom h bele lehet e?

Ha igen akkor hogyan kezeljem előtte?

Lehet h agyagpala kis agyag csíkokkal akkor is bele lehet tenni?


2010. márc. 20. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Akváriumba csakis kizárólag boltból vett direkt erre a célra kitalált követ lehet betenni, kitudja hány kutya pisilte le előtte...
2010. márc. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A pala az vulkanikus nem?


Sztem mérgező anyagok oldódhatnak ki belőle..


Kipusztitja az élölényeket...

2010. márc. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
vágd neki az üvegnek hátha betörik
2010. márc. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne tedd bele keress vmi mást és jól főzd ki csak ne legyen mésztartalmu(ha sügereid vannak akk lehet)
2010. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van vilkanikus szűrőközeg is ,innentöl kezdve nem értem miért ne lehetne betenni ha vilkanikus.A kutyapisit lemossa,lefőzi,stb.És a sera tanácsadókönyvben pl azzal példálódzik hogy milyen jóül mutat a vízben...Nyugodtan beteheted.Én a helyedben jó alaposan lesikálnám,ezek után megfőzném,én kb 1 órát főzném csak az elővigyázatosság kedbéért.Aztán hagyd lehülni és én még áztatnám egy hétig egy vödörben.és megkínálnám egy fél kiló sóval...Nyigodtan beteheted.Ha mégbiztosabbra akarsz menni még egy kis sikálás az elején a dzsuva lesikálása után egy kis megel víz +egy kis ecet és tuti lesz.É pont most nézelődök h honnan tudok szerezni.Amugy valóban,mésztartalmút kerüld és ha pl egy olajcseppet látsz rajta akkor inkább ne használd.Nekem fel nem használt vasuti töltéskő van benn.
2010. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó avagyok

[link]

Nézd meg a dekorációs elemek az akváriumban részt:

"Kövek:

Csak vulkanikus eredetű ásványok jöhetnek szóba, mert a mészkövek a vízben lassan oldódva keménnyé teszik a vizet, a fémtartalmú ércekből nehézfémeket old ki a víz, amit egyetlen élőlény sem hasznosít, ezért csak növekszik a vízben oldott mennyisége ami előbb-utóbb mérgezéshez vezet."

Nem rosszindulatbol,hanem mások megsegítésére mondom:Kisujjunkból szopogatott infót tartsuk meg inkább magunknak.(bocs a nyers megfogalmazásért,de így a legegyértelműbb)

2010. márc. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jah,még valami,egy jó tipp is olvasható a cikkben:NEOMAGNOL ban ferőtlenítsd a követ,de főzd is ki sztem,az olajfoltot leoldaná és mint a leves felszínén az olaj az is ott úsznak,ha ilyet látsz => kuka.
2010. márc. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!