Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi baja lehet a guppimnak?...

Mi baja lehet a guppimnak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, hogy a guppim furcsán viselkedik. Az akvárium alján van,a hátát "görbén tartja",tehát a feje és a farka a talajt súrolják...Olyan,mintha a feje lehúzná,mindig mikor úszni próbál csak spirálosan sikerül neki,és nekimegy mindennek. Ilyenkor próbálkozik egy darabig,de aztán ismét lent vergődik az alján. Mintha az egyik oldalára húzna,vagy nem is tudom. Nagyon gyorsan lélegzik. Nem tudom mi baja lehet,és szeretnék segíteni,látom,hogy szenved...Pár napja ugyan láttam,hogy az akvárium alján többször is pihen,de nem gondoltam komolynak,rendesen evett is tegnap.
2010. márc. 16. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínű holyaggyulladása van...nézz utána a kezelésében a neten ott többet megtudhatsz ez nem orvosi rendelő...
2010. márc. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!