Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Budapesten hol kapok Flora...

Budapesten hol kapok Flora glo fenycsovet?

Figyelt kérdés
Leginkabb a bevaros johe szoba!Van egy fenycso bolt a vaci uton, akkor a Westendi akvarisztika bolt,72. Troli mellett,meg van arra fele meg1 kicsit bolt!Nekem mas tippem nincs!Koszi a valaszokat!
2015. okt. 1. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:

A Westendbe a földszinten baloldalt a Kutsera Díszállat van. A Podmainczky úton a 72-es troli megállóban pedig a Vadon díszállat. Nem tudom, hogy van e nekik, nézd meg a vadonba, hátha. A Kutserába nem sok esélyt adok neki.


Aztán ha nincs sehol, akkor pl rendelni lehet:

[link]

2015. okt. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom innen rendeltem meg 2 napja, de ma hivtak hogy a szallitas mivel 60 cm glsel macerans,postaval tudna megoldani es tobbe kerulne,meg egy 100 wattos futoszalat rendeltem melle!De az egeszet visszamondtam ez miatt,igy remenykedek h Bp.belvaros kornyeken.kapok
2015. okt. 1. 22:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem ertem mert ennyire bonyolult egy akvarisztikai boltban akvarisztikai csore lelni,vagy fenycso boltban!Egyebkent petnet meg felajanlotta a 18. Kerben a szemelyes atvetet..hat koszi:DDDVicc rajtuk kivul mas nem fomozik ezzel?Keresobe rakerestem emagon van meg csap epp nem 60 centis 20 wattos ha mem.nagyobbak!Meg megy 1 webaruhazban lattam ami ugyszint tuti nem kuldi ki glsel mert torekeny,es nem vallalnak felelosseget
2015. okt. 1. 22:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Találtam az aquafaunába.

1142 Budapest, Erzsébet királyné útja 50.

Tel.: +36-1-252-5036


[link]


Ide úgy tudnál menni szerintem legegyszerűbben, hogy az Oktogonnál, vagy a Deák téren, vagy valahol felszállsz a M1 földalattira és elmész vele a végállomásig - a Mexikói útig. Aztán ott felszállsz a 69-es villamosra és mész 4 megállót, az a Fűrész utca, és ott is vagy.


Vagy mehetsz úgy, hogy a Blahán felszállsz a 7-es buszra és elmész vele a Bosnyák térig, ott átszállsz a 62-es villamosra és a Fűrész utcánál szállsz le.

2015. okt. 2. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!