Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék almacsigát de hogy?

Szeretnék almacsigát de hogy?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszenek az almacsigák és szeretnék az akváriumomba. De hallottam hogy nagyon szeretnek szaporodni és hogy veszem észre ha le rakta az petéit? Mennyibe kerül egy almacsiga? Milyen hőfokot igényelnek?
2010. márc. 11. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
[link] ha legörgetsz mindent megtalálsz asszem.
2010. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sok kalcium kell nekik, hogy a ház ne töredezzem stb...
2010. márc. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Kb 300-350 ft az ára,legalább is itt Bp.-n ahol vettem. És csak jó körülmények közt szaporodik.Ne vegyél tul sokat,kb 50-60literre 2db ot.A tetőre,vagy a vízszint fölé kimászik,és oda teszi a petéit,és 2-3 hét alatt kelnek ki a peték.Eg zsepivel megfogod,letöröd és kész,nem lesz kiscsiga.Én amióta tudom hogy ezt csinálja,folyamatosan nézem a petéket a tetőn.Hetente megnézed a vízcsere alkalmával,és kész.Csak egy dologra figyelj nagyon,hogy leyen fedve az akvárium,hajléamos a szökésre.Az enyém akkor mászott ki mikor levettem a tetőt.4perc mulva kb a másik szobába voltam és hallottam egy koppanást.A csiga már a földön volt.
2010. márc. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és a nemüket hogy tudom megállapítani?
2010. márc. 11. 16:38
 5/6 anonim ***** válasza:
nemtom.
2010. márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem van 2 almacsigám és az egyik fiú a másik lány. 2 éve vannak meg még nem szaporodtak. Nálunk nem került sokba 1 db. kb. 150-200 Ft. Nekem az eladó mondta meg ,hogy egy fiú és egy lány.
2010. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!