Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jól érzik magukat a halak?

Jól érzik magukat a halak?

Figyelt kérdés
Van egy 532 Literes bútorba épített akváriumom,egyik felén dús növényzettel,másik felén sok kő,kavics,minden kiegészítő van benne.Van benne egy pleco(algaevő harcsa),35 db guppi,4 db zebra sügér,14db neonhal,meg van még 4db mexikó kardfarkú azthiszem ez a neve most kaptam 2 napja.Az akvárium1 hónapja van meg.A halak jól érzik magukat vagy túl sokan vannak?Eddig még nem bántották egymást
2010. márc. 4. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a sügérek nem illenek oda, mivel a sügéreket csak sügérekkel ajánlott tartani, más halat nem ajánlott hozzájuk rakni, én se vettem észre, hogy bántják egymást ,de aztán kihaltak a halak -.-

2010. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Alapvetően mindegyik halad közép-, ill. dél-amerikai közel egyforma igényekkel. Szerintem a halmennyiséggel nincs gond, még jól érzik magukat...

A zebrasávos sügérek a többi sügérhez képest békésnek mondható, csak akkor vadulnak be, hogyha szaporodnak és védik a területüket...

Kellő növényesítéssel és búvóhelyekkel nem leyz probléma.

2010. márc. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hm eszám az irigység :D hogy ekora akvárium gratulálok hozzá szeriintem még rakhatsz bele halat vitorlást például majd a pleco nagyra meg fog nőni :D
2010. márc. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!