Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Normális, ha eltűnnek a foltjai?

Normális, ha eltűnnek a foltjai?

Figyelt kérdés
Eddig két aranyhalam volt, amit kis korában narancssárga alapon fekete foltokkal vásároltam meg, később azonban egyszerűen narancssárgák lettek. Semmi bajuk sincs, általában gyönyörűek és nagyra nőnek. Ezek a foltok tehát csak fiatalkorban jellemzőek?
2010. febr. 27. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális, hogy eltűnnek:) Barátnőméknél még a fekete aranyhalból is fehér lett. Ott se kellett megijedni, már több mint egy éve fehéren úszkál, ő az akvárium szépsége:)
2010. febr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt hittem, én szúrtam el valamit. :)
2010. febr. 27. 09:37
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
Az aranyhalaknál a színváltoztatás, jó és rossz dologra is utalhat.Így reagálnak a környezeti változásokra ill az izgalmi állapotok is kiválthatják ( udvarlás,betegség,vízhőmérséklet,szűk hely,stb).Ezek a változások pozitívak és negatívak is lehetnek.Ellenőrizd a vizet etess változatosan,hogy kizárhasd a rossz körülményeket.Az is lehet, hogy csak alkalmazkodnia kell a megváltozott körülményekhez.Minden esetre figyelni kell, mert mint írtam, jó és rossz dolog miatt is változhat a színe.Egy 30%-os vízcsere minden esetre nem ártana.
2010. febr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!