Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Csináltam élesztős CO2-t...

Csináltam élesztős CO2-t növényes aksiba 2L kólásüvegbe. Ez vajon meddig tart ki? Egy hét?

Figyelt kérdés

2 liters kólásüvegbe raktam fél kiló cukrot, egy fél darab élesztőt, és az üveget majdnem tele raktam vízzel.


A kpupakját kifúrtam, FBS-el beleragasztottam egy csövet, a cső másik végére meg egy porlasztót raktam, azt belelógatom az akváriumba, és műxik.

Nyomja a széndioxidot a vízbe,

ez a növényeknek kell, h ne rothadjanak el.


Arra lennék kiváncsi, hogy mennyi ideig műxik egy ilyen bekevert cucc.


2010. febr. 22. 11:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igen, a henger az jó ötlet.


Közben már a lámpával is gondban vagyok :)


Van rendes akvárium armatúrám, dupla neonos,

de ha benne vannak a neonok, az úgy zúg meg sípol,

hogy borzasztó. Nem rég vettem, de már nem bírom hallgatni :)


Aztán van sima falra szerelhető konyhai neonlámpám is, az meg tök csendes.


Nem tudom mi a különbség, de szerintem kicserélem a kettőnek a trafóját. Tuti hogy más van benne.


Drága akváriumlámpa, aztán egy nagy kalap sz*r :)

2010. febr. 25. 05:48
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is k fénycsöves van,teljesen halk,lehet hogy a trafó,de lehet hogy alapbol rossz,mivel nem rég vetted,biztos van rá garancia.Mivel 2 cső fér bele a hátsót lecserélhetnéd egy növényes csőre,1500ért már kapsz(halilea) Ezek a csövek rózsaszín fényűek,de nem látszik,ha elötte van egy fehér fényű is.És jót tesz a növényeknek,a másik fehéret meg tartalékba elrakhatod.Szia.L
2010. febr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
aha, jó, köszi
2010. febr. 26. 08:04
 14/14 anonim válasza:

Sziasztok!

Én összehoztam egy ilyen kétflakonos szerkezetet.

Sajnos nem tökéletes, mert csak ritkán nyom a vízbe co2t.

Ha megrázom akkor egy darabíg ok, de utána megintmegáll.

Mi lehet az oka?

2011. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!