Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jávai moha szaporítása, hogyan?

Jávai moha szaporítása, hogyan?

Figyelt kérdés

Most vettem jávai mohát, de nem akartam még beletenni az akváriumba, úgyhogy arra gondoltam, hogy szaporítom addig, olvastam hogy külön kell választani a mohát, én 1 adagot (jó nagy tenyérnyi) 4 befőttesüvegbe osztottam, jó ez így ? A hőfok szobahőmérséklet, azaz 21-24 ℃, mennyi oxigén és mennyi fény kell neki ? Milyen gyorsan szaporodik ?

A segítséget köszönöm



2015. ápr. 17. 20:17
 1/3 anonim válasza:
2015. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Garnélákkal, erős fénnyel gyorsan nől, nekem sajnos garnélák nélkül nem sikerült 2-3 hónapnál tovább tartani.


Most van egy 10 literesem, abba van egy fa ami be van moházva, 2 hetente beteszem a garnélákhoz, 50-en ugranak neki, gyönyörűre lepucolják, minden száll zöld algát lerágnak róla, erős fény az vonza a zöld algát.

2015. ápr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze ha kivakszolták a mohát, akkor megy vissza a 10 literesbe, csodát csinálnak vele pár óra alatt, rá sem lehet ismerni, a garnik minden szálat egyenként letakarítanak, átfésülnek.
2015. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!