Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak az elszaporodott...

Mit csináljak az elszaporodott csigáimmal?

Figyelt kérdés
Rengeteg van már ugyhogy külön akváriumba tettem őket.Adjak nekik enni?Mennyi időnként cseréljek vizet?Egyre több lesz....
2010. febr. 19. 01:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nincs rájuk szükséged add el vagy ajándékozd el pl vatera, teszvesz!
2010. febr. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne kínozd őket azzal, hogy nem adsz nekik eleséget. Nem tudom, mit esznek, nekem egészen kisgyerek koromban volt akváriumom, a felnőttek segítettek gondozni. Ha túl sokan vannak, ajándékozd el őket, vagy vidd be egy állatkereskedésbe.
2010. febr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én az aksi falához szoktam a "rossz" kiscsigákat nyomkodni.Halak megeszik,fehérje forrás.És hidd el, én is sajnálom őket, de ha nem teszel ez ellen valamit, csigafarmod lesz...
2010. febr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bármelyik Botia a csigák ellensége, nem túl humánus de eredményes
2010. febr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már csiga farmom van,ezért vannak külön de nem akarom bántani öket.
2010. febr. 19. 23:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Botia?Erre gondolsz? [link] Ilyet még nem láttam az itteni állatosba.
2010. febr. 19. 23:56
 7/8 anonim válasza:
Igen, ők azok, ha megkéred a halast, konkrét megrendelésre beszerez neked kettőt. Az első napokban teljesen el fognak bújni, de utána rendezik a csigák sorsát. Egyébként a normál haleleségeken jól elvannak. Egy bujkáló nem árt az akiba ha még nincs, azt szeretik. Ja és ha megrendeled, az árat kérdezd meg előre. A halasnak van egy árlistája, mennyiért tudja beszerezni. Egy hét alatt meg szokott érkezni. Ha nem, gyenge a bolt.
2010. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké.Köszi.Vannak "bujkálók"
2010. febr. 23. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!