Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen gyakran cseréljek...

Milyen gyakran cseréljek benne vizet?

Figyelt kérdés
A nagyobbik akváriumomból kivettem egy zebra dániót és beletettem egy 1.5-2 literes gömbakváriumba mert eléggé lefogyott mert nem hagyták enni a többiek.Nincs benne levegőztető, egyedül van, egy kevés növény van benne.Hetente nagyon sűrűn van ha cserélek vizet? nem viseli meg a sűrű vízcsere?Vagy milyen gyakran cseréljek benne
2010. febr. 7. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
hetente a szűrős,mindennel ellátott akváriumban is kell a víz csere. jnekem 112liiterbe heti,max,rosszesetbeb 10 naponta csere van,30literrel.2-3naponta cserélj min.
2010. febr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Doruss ***** válasza:
Cserélheted hetente, de fontos: NE AZ EGÉSZET! Maximum a felét. Amúgy szerintem nem túl jó ötlet, hogy akkora akváriumban tartod, mert úgy nem alakul ki a biotóp, főleg ha a vízcserékkel tönkrevágod. Egyébként nekem 54 literes akváriumom van és van hogy több hétig nem cserélem, és alig algás, a szintjei is jók. De ha csak olyan kicsi az akvi akk jobb ha annál gyakrabban cseréled.
2010. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak addig szeretném ott tartani míg meg nem hízik egy cseppet szerencsétlen.....:P
2010. febr. 7. 17:42
 4/4 anonim ***** válasza:
csapathal.lehet emiatt nem fog enni...
2010. febr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!