Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez egy elég buta kérdés. Baj,...

Ez egy elég buta kérdés. Baj, ha valaki érzelmileg kötődik a halacskájához?

Figyelt kérdés

Egy piros bettám van, még nevet is kapott: Méregzsák :)

Beteges, ha még el is nevezem? Biztosan tiszta idióta vagyok...


2010. febr. 3. 14:32
 1/10 anonim válasza:
100%
Miért lenne baj...más a kutyájához, macskájához, autójához kötődik...
2010. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, dehogy! :)

Az a baj, hogy ilyen egyáltalán felmerül benned.. ki mondta, hogy a szeretet szégyen?!

2010. febr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamiben meglátsz valami szépet, megszereted. Az már más kérdés, hogy valaki hogy mutatja ki, Te így mutatod ki a szeretetedet a halad iránt, hogy nevet adsz neki. Miért lenne baj?
2010. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon kötődtem a halaimhoz kamaszként. Aztán amikor elpusztultak napokig zokogtam. Akkor fogadtam meg, hogy nem kell több háziállat.
2010. febr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem mikor voltak halaim (elég sok,nagy 150 literes gyönyörü akvárium volt) ,még beszéltem is hozzájuk..lehet hogy beteges,de ugy érzem meghálálták a sok törődést,azzal hogy gyönyörüek voltak:-) Ráaádsul ha az akvárium fölé álltam mindegyik feljött a viz tetejére és izgatottan uszkált..na nem a két szép szememért,csak összekötöttek a kajával:DD
2010. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan nevezd el, enyémek Hópi és Mangó, amikor olvasok az akvárium fotel felöli sarkához mennek, leereszkednek a földre és onnan néznek amíg olvasok:) Ráadásul akinek nem lehet pl. kutyája, mert felelősen előlre gondolkozik, hogy nem tudna neki mindent megadni, a halhoz is kötődhet és annak mindent megadhat.
2010. febr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem amikor megdöglöttek a halaim sírva fakadtam 2 napig sírtam nagyon hozzájuk kötődtem (amúgy fiú vagyok)
2010. febr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én bettámat törölközőnek hívták.Most van 2 pandapáncélosharcsám:Panda péter és panda pál a két vitorlásom neve pedig gjony(Dzson) és Jane(dzsén).Nem beteges ez.Bár a nevüket a barátnőm adta,én nem nevezném el,de nincs vele gond.
2010. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem beteges...nekem is volt 2 nőstény bettám és egy hím...én is elneveztem őket és szerintem nincs mit ezen szégyelni.:) Sajna már csak a hím él a két nőstényem meghalt :(
2010. febr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Doruss ***** válasza:

Én minden halamat elnevezem, imádom őket és sokszor beszélek hozzájuk amikor takarítom vagy etetemőket, vagy tervezek vmit az akváriumba... Egyesek szerint idióta vagyok, de engem ez nem érdekel, ha ezért vok idióta, akkor még jó is annnak lenni.

Am mindegyiknek hülye neve van, ilyesmik, hogy Bubi, Uszi, Pancsi, Picur, Nari, Hullám, Csöpi, Tapacs, Cupi... egy halamnak nem tudtam nevet adni és elneveztem Anonymnek... tom értelmes de én imádom a halaimat, és utálom, amikor meghal vmelyik és azt mondják, hogy "csak egy hal..." nekem minden hal különleges és mindegyikhez nagyon kötődöm!

2010. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!