Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol rontottam el a betta...

Hol rontottam el a betta szaporítást?

Figyelt kérdés
Bettákat szeretnék szaporítani.Az ívató akváriumot és egy üveg lappal elválasztottam a hímet meg a nőstényt.1 napig "nézegethették" egymást,aztán ma reggel megpróbáltam összeengedni őket ,egy darabig megvoltak nyugodtan egymást mellett,aztán a nőstény elég erőteljesen elkezdte tépkedni a hímet!úgyhogy inkább megint elválasztottam őket!Ha valaki csinált már ilyet az írjon legyen szíves:)előre is köszi
2010. jan. 30. 09:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy másik párral kell probálkozni.Lehet a nőstény még nem ivarérett,vagy nincs kész a párzásra.A hőt nyomg 26-27fokra abban az akváriumban,várd meg míg a habfészek szépen felépül.Párzás után ki kell venni a nőstényt,különben a hím megölheti.Ha kikeltek a kicsikakkor a hímet is ki kell venni.Szia
2010. jan. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!