Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az almacsigának adhatok almát...

Az almacsigának adhatok almát enni?

Figyelt kérdés
Tudom hülyén hagzik a kérdés de komoly.Mert gondolkodtam a kígyóuborka elég drága mivel nem tart neki 1 darab 1 hétig.A kertben nem találtam mást csak füvet de az még főzve sem elég puha nekik ugyanígy jártam a gabona csíráztatással is a fűféléknek túl erős a szerkezete a Pomacea bridgesii számára.A pitypang levelet már felzabálták mind ami kertben volt.Ekkor jött az ötlet ,hogy van itthon vagy 8 láda alma aminek háromnegyede úgy is elrodhad.Van savanyú és édes alma is.Csak attól félek,hogy eltolhatom vele a vízminőséget.mivel az alma elég lédús és cukros.Bár 1 szelet nem árthat.A szűrés egyébként fel van tuningolva 2 darab szivacson keresztül kering kb400-500 liter víz óránként az 50 literes aksiban,de nincs örvénylés csak minimális mert a második szivacs eloszlatja a víznyomást(ezt csak azért irtam le ha valaki sokalná mellesleg jogosan).
2010. jan. 26. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
[link] ;)
2010. jan. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha ennyire okos vagy írd be.Nekem semmi konkrétat nem adott ki a google sem tökéletes.és mindenhol csak zöldségeket írnak tápláléknak gyümölcsöt sehol.Először ott keresek de gondolom ezt a hozzád hasonló spamerek úgy sem értik vagy fogják fel.
2010. jan. 26. 23:38
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
[link] itt megtalálod
2010. jan. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
"Az almacsigákat nagyon egyszerűen lehet etetni, szinte akármit megesznek, ..... mint lehetséges eledelt. mondták, hogy saláta, répa, esetleg alma". előző kettő vok, hogy ne kelljen keresgélni.
2010. jan. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Na ennyit én is találtam nagyokos és nem kell felvágni a találataidra mert igaz szerepel bennük az általam említett csigusz de az alma etetési tanácsok másra vonatkoznak más fajra.Tehát akkor nem tudom mit linkelgetsz mindegy leszarom kipróbálom lesz ami lesz itt úgy sem kaphatok választ ha ennyire okos emberek vannak mint te meg ilyen kedvesek a google a barátod lehet az egyetlen.Legyen csak a te barátod a google én csak keresőnek használom.A belinkelt találataidat meg olvasd átt az egyik teknősről szól.

Az idézeted meg kikerestem bővítve"mondták, hogy saláta, répa, esetleg alma. nekem is gyanús volt, hogy ez elég kevés, így bementem boltba, ott meg azt mondták, hogy tubifex és napos egérí"MOST KOMOLYAN SZERINTED ETESEM ŐKET EGÉRREL? NÉZZ MÁR KÖRÜL MIT IRSZ.

NEKED HÁLA MIVEL FELBASZTAD AZ AGYAM ÉS ILYEN SZÉP HANGNEMBEN VAGYOK KÉNYTELEN ÍRNI MÁR SENKI SEM FOG VÁLASZOLNI PEDIG CSAK VELED VAN BAJOM DE MÁR LESZAROM.

2010. jan. 27. 08:58
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

08:58

:D :D :P

Gyökkkkér!

2010. jan. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Adhatsz neki.Amugy nem értem mi olyan drága a kígyóuborkán.Megveszed 200ért és egy évig el van vele...Nehogy azt hidd hogy egy egész hígyóuborkát leforrázol és be az akváriumba...Vagy neked 200almacsigád van?Nekem egy szelet uborjával 2 napig elvan az a 3almacsiga.De adhatsz almát is...
2010. jan. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lekarikáztam nekik az ubit úgy adagoltam az 5 csigám 7 hét alatt megette de ha gyorsabban adagoltam volna nekik akkor is befalták volna hamarébb is.Nálam 1 hétig nem tart ki 1 ubi.Az almát kipróbáltam az nem,fogy olyan gyorsan de holnap estére tuti nem lesz belőle.Később lehet,hogy kevesebbet fognak enni nem tudom de 3 hét alatt nőttek a csigák vagy 2 centit napról napra láttam ahogy nőnek szembetűnő volt.Gondolom lassan elérik végső méretüket mert a később vett 3 csigusz 2 hét alatt behozta a hamarébb meglévő kettőt és mostmár egyforma nagyok.
2010. jan. 27. 21:32
 9/12 A kérdező kommentje:
15:44 Még gyerek vagy gondolom és abból sem az okosabb fajta.
2010. jan. 27. 21:35
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Ekkora egy barmot pff
2010. jan. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!