Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehetséges, hogy a zebrasávos...

Lehetséges, hogy a zebrasávos sügerek tették?

Figyelt kérdés
Pár napja vásároltam egy kifejlett zebrasávos sügér párt. Addig látszólag semmi baja nem volt a halaimnak. Betettem a sügereket 4 Ramirezi mellé, tegnapra az egyiknek egy kis csík hiányzott a hátsó úszójából. Van még mellettük kb. 18db 2-3 hónapos guppi, mára 2-nek elég nagy darab hiányzik az úszójából. Ezenkívül ma reggelre teljesen eltűnt egy zebradánió (szintén óriási fátyolos úszói voltak). Vajon a zebrasügér teszi ezt? Napközben figyelem őket de elő sem jönnek, nagyon félénkek. Éjjel hallom, hogy rakosgatják a köveket, de egész éjjel nem tudom őket figyelni. Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 6. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon értek a halakhoz de, ha azt mondod, hogy idáig szépen megvoltak egymás mellett, most meg eszik egymást, akkor biztos, hogy az új halak tették. Vigyázz, meg ne egyék a többi halat mert aztán már csak azt veszed észre, hogy üres az akvárium.
2010. jan. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Salx Narval ***** válasza:
Hát nem volt túl szerencsés választás.Ezek a halak ragadozók és ikrázáskor nagyon agresszívek. [link]
2010. jan. 8. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Fuuh nekünk pl van guppi is meg zebra sügér mivel 3halunk van tényleg nem jó választás volt így egybe tenniőket nem tudom h. neked milyen nagyok lehetnek ezek a zebra sügérek.. nekünk van vagy 70kicsi mert nem rég fialt az nálam van fent de ők még nem olyan nagyok és velük van a guppi is de mihelyt nagyobbak lesznek átkell rakni a másikba..


Ezzel nem hiszem h. tudnál mit csinálni=/

2010. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!