Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Létezik, hogy eltünik egy hal...

Létezik, hogy eltünik egy hal hullája pár nap alatt?

Figyelt kérdés
Nem voltam itthon 3 napig, és betegek sajnos a halaim(darakór) És már sajnos halt meg 3 halam, azokat ki is halásztam, de az egyik halamnak se híre, se hamva. Komolyan... Az ancim volt az, tudom, hogy a halaim megkajalják egymás tetemét, de ilyen gyorsan? Már másik ancim is, meghalt egy hal, és látom ott szopogatta... De, annak ott volt a feje, meg a gerince. A többit mind megette... Akkor most lehet megették a halaim?
2010. jan. 4. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Igen , megeszik! Az én halaimnál is volt erre példa...

Kannibálok ....:D

2010. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Nálunk az anyaguppik ilyenek, megeszik a saját kölküket, pedig kapnak enni:S
2010. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja, de akkor most elvileg megkéne találnom a csontvázát nem? Mert a másik halamnak ott volt a feje, meg agerince, de most átnéztem az aksit és sehol...
2010. jan. 4. 15:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, a halaid gyorsan bepuszilták a kis tetemet. :D De nálam például a csigák takarítják el egy nap alatt a kimúlt halamat, a többi halnak semmi esélye. :D
2010. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálam az ancik eszik meg őket. :D

Persze nem direkt hagyom ott nekik a hullát, hanem mire észreveszem, hogy megdöglött egy hal, már csak darabokban, vagy egyáltalán nem tudom kihalászni.

2010. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a beteg halakat a garnéla levadássza,rá gyanakszok,de amugy már 2 halam(több év alatt) nyom nélkül eltünt,de még szálka sem maradt.
2010. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Salx Narval ***** válasza:
Az anci dögevő, ha már nagyobb, simán megeszi a csontokat is.
2010. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Volt 6 neonhalam, és most egyet se látok...:S se tetem, se szálka, semmi... Komolyan, mintha valaki kilopkodná a halakat..:(
2010. jan. 8. 18:32
 9/9 anonim válasza:
Nálam két anci pici korában és egy neon nyomtalanul tűnt el. Egy neonnak reggelre csak a csontvázát találtam. Viszont mikor a karmos brekusz múlt ki, őt nem eszegették. Az éppen született halakra is rögtön rámozdulnak.
2010. jan. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!