Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Metro áruházakban lehet élő...

Peshark kérdése:

Metro áruházakban lehet élő pontyot venni? Mármint úgy elhozni, hogy nem ölik meg ott helyben?

Figyelt kérdés
2014. jún. 14. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, ha megkéred az eladót, h neked élve kellene akkor nem vágják hókon.
2014. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, mert ott vannak meghatározott szabályok, amit a dolgozóknak be kell tartaniuk. Lehet hogy van rá törvény is, hogy azért kell fejbevágni, hogy ne kínlódjanak szatyorban, vagy azért, hogy ne okozzanak balesetet az ugráló állatok, miközben sorbanállsz.


Talán kisebb hentes boltokban lehetne megpróbálni.


Mert régen lehetett, de már nem. Jó én nem tudom biztosan, csak mintha egyszer olvastam volna ilyesmit.

2014. jún. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amugy...Mire kell neked egy élő hal egy szatyorban?
2014. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer elhoztam egyet élve és ráugrott egy férfi fejére aztán meg elmászott a ponty o_O
2014. jún. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem , agyon ütik mert csak úgy szabad el vinni. Halas boltban biztosan oda adják élve, olyat keress
2014. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek..! tehát máshonnan kell élő halat keresnem :D
2014. jún. 16. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!