Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az aranyhalakat hogyan lehet...

Az aranyhalakat hogyan lehet szaporítani?

Figyelt kérdés

egy teleszkópszeműm van és egy sima foltos kis méretűek, de szerintem már nem kölykök. És egy teleszkópszeműt csak teleszkópszeművlel hehet vagy pl ezzel a foltossal is? és hogyan lehet kideríteni melyik aranyhal nőstény vagy hím??

előre is köszönöm a válaszokat!%


2009. dec. 31. 16:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
oké köszi lehet h kevertem őket a sziámi harcosokkal vagy egy mások halfajjall :D annyit fajta volt már. a kkörülményyek viszolnylag jók amit mondtak kakereskedésbe azokat betartom: van szűrőm buborékozóm, az aksi 21 l-es a viz olyan 22-23 fokos, változatos étrend vagyis néha kapnak szárított szúnyoglárvát. kb. ennyi jutott az eszembe :=)
2010. jan. 1. 21:34
 12/14 A kérdező kommentje:

az állatkereskedésbe azt mondták h jól érzi magát az aranyhal a 21 l-esbe és h addig nő ameddig nem lesz kicsis neki a hej

nem gömbakváriumom azt én is tudom h nem alkalmass emmire =) sok helyen olvastam :=)

2010. jan. 1. 21:40
 13/14 Salx Narval ***** válasza:
Hát igen, mint látod, nem addig nő amíg ki nem növi, hanem addig, amíg meg nem döglik.Ennyit a kereskedőkről.A linkekben le van írva minden, a többi a te dolgod.
2010. jan. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
oké köszi akkor másikboltután nézek =)
2010. jan. 2. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!