Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a baja az aranyhalamnak?

Mi lehet a baja az aranyhalamnak?

Figyelt kérdés
már több mint 2 éve megvan nekem az angyalszárnyú aranyhalam, de az utóbbi időkben nemigazán életvidám :S nem úszkál, csak lebeg a vízfelszíne alatt. olyakor úszik, de inkább csak egyhelyben van :S vettem neki vitamint, meg ilyen baktérium ölőt,meg betegség elleni kaját, egyszer egy héten adok neki belőle, de semmi javulás. nem olyan öreg még szerintem hogy meghaljon :S és jól is van tartva. mi lehet a baja?
2009. dec. 26. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó tartás mellett is elkapjatnak valamit a halak.Amugy 5vagy több évet is megélnek az aranyhalak
2009. dec. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
Valamit azért írhatnál a tartási körülményekről,felszerelésedről,takarítási szokásaidról,úgy általában az akváriumodról.Mármint, ha szeretnél választ a kérdésedre.Az ,hogy szerinted jól van tartva,abból én még semmire nem tudok következtetni.Lehet, hogy csak annyi a baj , hogy kinőtte a helyét, vagy gyakrabban kellene cserélni a vizet,de nem akarok találgatni.Szóval írj valamit, amiből ki lehet indulni.
2009. dec. 27. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szóló kollégával.

Ennyiből nagyon nehéz megállapítani, hogy mi lehet a probléma.

Mekkora akváriumban tartod? Az aranyhalak hatalmas akváriumot igényelnek. Egy 100-150 literes akvárium elkelne nekik.

Milyen halak vannak még a vízben? Azok nem viselkednek hasonlóan?

Írj a vízcseréről is. Milyen időközönként szoktad cserélni és mennyit?

A víz szűrőjével minden rendben van?

2009. dec. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
társ kell neki. ha lehet ne azonos nemű legyen
2009. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Társ kell neki nekem is ezt csinálja igaz nem aranyhalam hanem a törpe harcsám amióta nincs társa azota ugyan ezt csinálja mint amiket leirtál
2009. dec. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!