Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek az akvárium-...

Mi a véleményetek az akvárium-porszívóról?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy Szó jut eszembe,mint vélemény.:Minek?

[link]

Most ezzel(ez nem egy olyan olcsó eszköz hogy akinek 10 literes aksia van,az ilyet vesz,hisz a pénz miatt van ekkora) szoval,ezzel átmész egy 100-300literes akváriumon,lemegy a nap,meg még fel is jön ...Nem ló erre a célra egy egyszerü slagcső meg a végére fabrikált tölcsér?Amugy nekem a slagon egy egyenes üveg van,fél literes üveg,És ugyan olyan mint az aljzattisztító,és az egész ingyen volt...Nem 2500 meg kitudja mennyi.Ez az aljzat porszívó is csak a pénz kivétele a zsebből.

2009. dec. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
Egyet értek az előző válaszadóval, ez csak felesleges pénzkidobás.
2009. dec. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

10 éve slagot használok. DE! Néha jól jönne, ha vízcsere nélkül tudnék porszivózni. (Mert pl. nincs vízem engedve, de a szaporulat miatt túl van terhelve az akvárium.)

Van higiénia-mániás is, aki képtelen megszívni a csövet.

Kell egy kis rutin és ritmusérzék a slaghoz, ez nincs mindenkinek. Gyerek kezébe is inkább egy elemes cuccot adnék, hiszen még nem annnyira kontrollált a mozgásuk és nagyobb kedvvel tisztítana, ha van egy klassz felszerelése hozzá.

Tehát én a legegyszerűbb megoldást használom, de nem tartom hülyeségnek.

G.

2009. dec. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem van. Ritkán használom, de hasznosnak tartom, viszont nem nélkülözhetetlennek.
2009. dec. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. dec. 21. 22:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!