Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat visel el a...

Milyen halakat visel el a guppi maga mellett?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket több fajtát is írjatok. Kerestem a neten, de konkrét választ nem kaptam rá... :s
2009. dec. 13. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
PL:aranyhal,Molli,Fátyolfarkú
2009. dec. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az aranyhal megeszi...pl neon és kis halak
2009. dec. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, azt én is tudtam, hogy ami kisebb az aranyhalnál azt aranyhal megeszi. De köszönöm szépen a segítséget.
2009. dec. 13. 17:51
 4/8 anonim ***** válasza:
2 éve van együtt az aranyhalam 10 neonnal és 6 guppival:)Inkább a guppi csipkedheti meg az aranyhal farokúszóit...Hosszú úszókkal rendelkezó halak mellé ne rakj guppit,mert megcsipkedheti.
2009. dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jótanácsot! Szóval akkor minden kicsi hal, aminek kicsi a farkúszója jó melléjük???
2009. dec. 13. 18:14
 6/8 Salx Narval ***** válasza:
A guppi azt a halat kénytelen elviselni, amit mellé raksz.Az inkább az kérdés, hogy őt ki viseli el anélkül, hogy megkóstolná.Ilyen halak :neon,platti,molly,tetra,xifó,dánió,endler,ékfoltos razbóra,páncélos törpeharcsa,citromlazac,rózsalazac,üveglazac,fantomlazac,rézlazac,baltalazac,hogy csak néhány halat említsek.Az évek során, ezekkel a halakkal tartottam guppit, gond nélkül.
2009. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ohh, nagyon szépen köszönöm! Igazán sokat segítettél!!!
2009. dec. 13. 19:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Én aguppikkal mollit,algaevőt,harcos halat tartok.
2009. dec. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!