Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen szükségletei vannak a...

Milyen szükségletei vannak a törpeharcsáknak?

Figyelt kérdés
Hogy tartsam őket? Mit kapjanak enni? stb.
2009. dec. 11. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Eléggé igénytelen halak, náluk a fürdőkádban laktak pár napíg, aztán egy nagy hordóban, csak kaja kellett nekik (bármilyen halkaját megesznek, de vannak harcsáknak kaják). Kb. 2 hónapíg voltak nálunk, aztán megdöglöttek.... 8-10 éve volt, karácsonyra vettük őket, de megsajnáltuk, azóta nem veszünk élő halat.
2009. dec. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz ami a szabad vizekben is él nálunk akkor tényleg nem nagy igényű.Mert amig sár van nyáron a kubik gödrökben addig nem pusztul ki a kubik gödör az egy folyó árterében kialakitott gödör ami a víz szabályozáshoz kell.De nyugodtam megél egy traktorok által kigyúrt pocsojában is.Víz nélkül kibír több mint egy órát is.Megeszik bármit.A megfelelő akvárium térfogatot azonban tartsd be mert igaz szívós de nem halhatatlan és könyedén megposvad a víz ha túl telepíted az aksit .Na meg elég félős hal nappal meglapul rendesen elbújik és alig látod este elevenebb de csak sötétben.Szerintem bármilyen haleledel megfelel amit le tud nyelni.Nappal csak akkor jön fel ha nincs elég oxigén a vízben.
2009. dec. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem akváriumba voltak figyelj arra hogy ne legyenek sokan mert kidöglesztik egymást nekem amik vooltak még nagyon kicsik voltak 12db volt de kis helyen voltak és igy gyorsan kisziták az oxigént
2009. dec. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lemezes halkaját adtam nekik.
2009. dec. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2009. dec. 14. 01:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!