Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy lehet észre venni, ha...

Hogy lehet észre venni, ha méreg van az akváriumba?

Figyelt kérdés
Halottam már, ha méreg jut az akvárium vizébe a halak képesek kiugrani. De, hogy lehet észre venni, ha nagyon klóros a víz, vagy mérgezett? Össze vissza uszkálnak a halak?
2009. nov. 23. 19:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2009. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem ez egy Aquavital Conditioner. Ismerösöm vette, ahol szokott venni. kis müanyag flakon. Én még nem vettem, majd most tervezem, mert ugye kifogyott...
2009. nov. 23. 19:42
 13/17 A kérdező kommentje:

[link]

Na ezaz, Amiut ott látsz lent olyan kis flakonocska.

2009. nov. 23. 19:46
 14/17 anonim ***** válasza:

hát erröl nem tudok vélemyényt mondani de még mindig a serát ajánlanám vagy a tetra aquasafe-t

[link]

Ezeknél már a márka a garancia.Az aquasafe szépen,enyhe kékre festi a vizet,mintha tengeri látkép lenne.

2009. nov. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát ekkorka flakonocska...Ilyen erővel azt a 100ft-ost is vehetnéd...:)
2009. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ja, nagyon hamar kifogy ^^ Király! Kösz, majd veszek sera-t vagy tetra-t kicsit dréga de ha a halaimról van szó, akkor nem spórolok... nameg ez már lényegesebb nagyobb ml-ben :D
2009. nov. 23. 19:52
 17/17 anonim ***** válasza:
Meg hatékonyságvan is.Ugyan annyi ml több vizet tud kezelni.Sőt nem csak klórtalanító van bennül,színfokozó meg egyéb jó dolgok.Én amugy Serára a takarékosság miatt váltottam,kicsit több pénzért több ml-t kapsz és 1 ml több vizet kezel a serától,mint a tetrától.Azért döntöttem a sera mellett.Nagyon jól bevált.Na nem mintha kostolgatnám a vizet...:D.Amugy még utat és időt is megspórolsz egy nagyobb adag vízkezelőnél.Na szia,Lucky
2009. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!