Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy guppit meddig tarthatok...

Egy guppit meddig tarthatok egy 5L Üvegben? és meddig tarthato megyedül?

Figyelt kérdés
egy hónap,pár hét ilyen válaszoakt kérek (ez csak példa volt)
2009. nov. 22. 20:06
1 2
 11/13 Salx Narval ***** válasza:
Bocs, 20-40 értettem utolsónak.
2009. nov. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

10:45, úgy látszik te nem olvasod az indexes topikot és nem ismered az oda rendszeresen író tagokat. Különben nem írtad volna ezt. A legtöbbjük az akvaristán is fent van igen aktívan és vannak AME alapító tagok is, akiknek a szakmai hozzáértését én nem kérdőjelezném meg.

Hogy ez az oldal szakmai lenne... erről ne nyissunk vitát. Nem egyszer olvastam itt elég nagy hülyeségeket.

2009. nov. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hol nem lehet hülyeséget olvasni?És attol hogy a kis géza hülyeséget ír attol még a nagy béla nem lesz kisebb hozzáértő.1 rossz válasz nem ír le minden választ...Itt ugyan úgy vannak akvaristák,de ha ennyire szar az oldal,ügye nem kell mondanom,hogy akkor ne járj ide "butulni".Vagy csak leszólni jársz ide minden választ?És amugy én is fent vagyok az akvarista.hu-n,ettöl még nem leszek akvarisztikai szakkönyv író,és nem leszek nagyobb hozzáértő.Mennyi olyan "akvarista" van fent az akvarista.hun,aki 5literben tart 10-20guppit meg hasonlók.Minden oldalon vannak nagyon jók és nagyon buták is...
2009. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!