Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy guppit meddig tarthatok...

Egy guppit meddig tarthatok egy 5L Üvegben? és meddig tarthato megyedül?

Figyelt kérdés
egy hónap,pár hét ilyen válaszoakt kérek (ez csak példa volt)
2009. nov. 22. 20:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
2 hétig. Egyedül szintén ne legyen hónapokig..
2009. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Semeddig. Nagyon kicsi neki, kevés a víz, elfogy a levegő.Egyedül sem szeret lenni. Nem kell tartani, vagy ha igen, akkor nagyobb akváriumot kell beszerezni, levegőztetővel, és több halat tartani együtt, mert ez így neki szenvedés.
2009. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát,ha jót akarsz a haladnak veszel egy felszerelt 20-30literes akváriumot és barátokat neki...Azonos nemüeket hogy ne szaporodjanak,mert akkor nem fognak elférni rendesen.Amugy 2 hétre tenném én is,de egyáltalán nem biztos hogy után is életben marad,meg egyáltalán addig...inkább mondok 1 hetet,de ha elkezd nem enni,akkor gyorsan teremts neki jó körülményeket,amugy arra játszani hogy Meddig bírja ki?,ez állatkínzás.Ez ilyen;meddig bírod ki hogy tűvel szurkálom a szemedet...
2009. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Nyilván amíg meg nem döglik, te hülye.
2009. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Fiatalabb koromban a guppijaim (2db) két napig bírták 5 l vízben, utána elkezdték a hasukat napoztatni. :(

Naponta kell majd cserélned a vizet!

2009. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Rossz a sorrend. Először vegyél akváriumot és utána halat. Ne fordítva.
2009. nov. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
Te meddig bírod ki egy 200L-es hordóban?
2009. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Júj, Te is (mármint a kérdező) aztán "darázsfészekbe" nyúltál!


Én már megtanultam, hogy ilyen kérdést csakis szakmai oldalon tegyek fel. Mert különben jön a sok szellemeskedő, vagy éppen lecsesző válasz a rengeteg okostojástól.


Szóval pl itt nézelődj és kérdezősködj:

[link]

[link]


Ha a személyes véleményemre vagy kíváncsi, minél rövidebb ideig, legfeljebb néhány hétig.

2009. nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez legalább annyira szakmai oldal,mint az index fóruma.Az akvarista.hu,az már szakmaibb mint ez,de ezzel sincsen semmi baj.A válaszokat megkapta,Ha nem tetszik valakinek,ne kérdezzen.
2009. nov. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Salx Narval ***** válasza:
Teljes mértékben támogatom az utolsó válaszadó javaslatát.Én is azt tanácsolnám, hogy a gömbakváriumos és a befőttesüveges kérdéseket, ez után, a szakmai oldalakon tegyétek fel.Ez egy nagyon jó ötlet.Én ezt meg is köszönném nektek, a sók okostojás nevében.
2009. nov. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!