Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért nem esznek a halak?

Miért nem esznek a halak?

Figyelt kérdés
van bettám, guppim,Ők esznek, de az üvegharcsák,méz gurámik ,ezüst mollik nem mennek fel enni vajon esznek vagy éhen fognak halni?? mit csináljak??
2009. nov. 22. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az olyan eleséget, ami csak egy ideig úszik a felszínen, utána lesüllyed. Ha van talajlakó halad, amiatt pláne jó.
2009. nov. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Sera vipagran ilyen.Nekem is van olyan halam ami nem megy fel,még is él,de én minden nap más kaját adok,egyik lesüllyed a másik nem,de azt meg azok a halak leviszik amik felmennek kajáért,és mikor kiköpik ,ők megeszik...De próbáld meg amit írtam,még szeretik is.Nagyon gyorsan elfogy nálam a beszort mennyiség.
2009. nov. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Adok nekik szemcséset,lemezest és szúnyoglárvát+egy böjtnap
2009. nov. 22. 12:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Stressz nincs?Attol is "éhségsztrájkolhatnak...".Nekem most pusztult el egy kiközösített vörösneonom.Valószínű hogy ez végzett vele.Lucky
2009. nov. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!