Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A halak megeszik a csokit?

A halak megeszik a csokit?

Figyelt kérdés
nem adnám nekik oda csak kérdés
2009. nov. 13. 21:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom az e hatszázötven millió az nem ártalmas se az embernek se a halaknak.Amugy a kosz amit benyalsz a kezedről az nem káros rád,de a halakhozm ielött benyulsz kezet kell mosni,hogy ne vigyél be semmit...Az alkohol nem káros rád de a halaid beledöglenek.Bubi sásványvíz nem káros rád de a halaid meghalnak.Soroljam még?
2009. nov. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
90%
Ja,még egy hasonlattal kibővíteném.Minek használsz vízkezelőt?A Klór rád sem ártalmas,a halakra mért lenne az?Vagy,ezek szerint te nem használsz vízkezelőt...
2009. nov. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Ha egy kutya csokit eszik az is meghalhat.Embert és állatot nem lehet összehasonlítani!!!!!!!!!
2009. nov. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
33%
Kutya csokit eszik belehal? Na már megbocsáss de ezzel nem igazán értek egyet.
2009. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

"Klór rád sem ártalmas"

Még hogy nem ártalmas??? A klór rendkívül mérgező gáz! Tüdővizenyőt okoz. Ld. általános iskola 7. osztály kémia óra. (Ha jól emlékszem...)


Az alkohol sejtméreg.


A szénsavas víz nem éppen jó analógia, mert a halnak a víz közeg, az embernek gyakorlatilag táplálék. Ha ezt akarnánk párhuzamba állítani, akkor az emberre a széndioxiddal dúsított levegőt kellett volna írnod. Arra sem mondanám hogy kifejezettem ártalmatlan.


Soroljam még?


Egyébként a horgászok használnak csokoládé ízesítésű etetőanyagot és halcsalit is. Még nem hallottam hogy pl egy horgászverseny után valahol tömeges halpusztulást okozott volna ez.

Ha pedig gyárilag így ízesítik, talán nem véletlenül. Nekem ebből az következik, hogy az etetőanyag forgalmazása előtt kikísérletezték, hogy a halak szeretik és megeszik a csokoládét.

2009. nov. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Legyél okos,és adjál nasizni a halaidnak egy kis csoki tortát...Amugy,akkor ujjabb példa.Hangyát a benne levő savak miatt nem ehetnek a halak,csak hangyatojást,japánba vagy hol a retekbe,meg megeszik.Na most akkor mi van?Az almalé sem sejtméreg,mégis elpusztulnak benne a halak.Kitalálom,a horgászok használnak almás pitét csalinak.
2009. nov. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Úgy látom pont a lényeget nem sikerült megértened... De oké, nekem nem célom Téged meggyőzni.


Még egyszer tehát, meglátásom és legjobb tudásom szerint, ha valaki egy kis darab csokit bedob a vízbe, a halak nagy valószínűséggel be fogják kapni és semmi bajuk nem lesz tőle. (Természetesen ez az állítás nem a napi szintű kizárólag csokoládéval történő takarmányozásra vonatkozik.)

2009. nov. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Tank mindenkinek


a kutyám még nem halt bele a csokiba pedig má 10 éves

2009. nov. 14. 21:56
 19/29 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősőm yorksire terrierje megevett egy tábla csokit és képzeld rá 2 hét múlva meghalt:Ennyit erről.
2009. nov. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
kihagytam a h-t a yorkshire-ből
2009. nov. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!