Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Co2 palackot szeretnék venni...

Co2 palackot szeretnék venni használtan?!

Figyelt kérdés
Van valami ötletetek?

2013. okt. 15. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk van a SParBAN, KB. 25cm hosszú és 6cm átmérőjű.

Gondolom valami háztáji szódagéphez adják.

2013. okt. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 reptoid ***** válasza:
Nézz szét az akarista.hu-n vagy akvakertesz.hu-n az adok-veszek fórumokban, ott is szokott lenni mindig.
2013. okt. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2 kilós üres palackom van. Mennyit adsz érte?


Ennyibe kerül töltötten a boltba:

[link]

Töltetlenül 4500-al kevesebbért adják.


Ez úgy működik, hogy odaviszed az üres palackot a boltba, és 4500-ért kicserélik egy teli palackra. Tehát nem kell megvárni míg megtöltik, vagy otthagyni, hanem mindig csereberélik a palackokat.

[link]

2013. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De egyébként üresen ennek 8 kiló a súlya, ha megtöltik akkor 10, tehát cipelgetni buszon elég szar, de vittem már úgy. El lehet bírni, csak kínlódtam vele.
2013. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy van még egy bazi nagy palackom is, kicsit az félelmetesebb darab. Azt nemtudom annak most mennyi az ára gyárilag, meg azt sem, hogy abba még mennyi co2 van, de ha így érdekel, vagy valami, akkor előszedem lemérem aztán hátha abból kiderül valami. Megkérdem mennyibe kerül az boltban üresen mert azt nem tudom, meg hogy annak mennyi a töltése. Csak most így ha nem kell a nagy palack akkor nem foglalkozok vele, akkor eláll itt is. Az már féléve úgyis ott van a fürdőszobában.
2013. okt. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. okt. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!