Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hova tegyem a halaimat? .

Hova tegyem a halaimat? .

Figyelt kérdés

2 díszmárna,1 kék-sárga színű márna féle,14 Fekete tetra

4 kuli kuli,4 betta,4 molly ,6 guppy,2 harcsa,2 rák

10 xifo + 40 kis hal amit már bele lehetne ereszteni a nagyobb aksiba?

a nagy aksiból kéne eltüntetni a halakból...

állatkereskedésben nem veszik mert már nagyok

a duna nem hinném hogy jó ötlet

gondolkoztam halászlén de ez sem jó . Szerintem. Ötlet?


2009. nov. 3. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
www.akvarista.hu forumán van "halpiac", ott meghirdetheted hogy elvihetőek ingyen. pillanatok alatt elkapkodják majd!
2009. nov. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

egy próbát megér..

köszönöm

2009. nov. 3. 15:34
 3/11 anonim ***** válasza:

Duna, halászlé...

Idióta vagy.

2009. nov. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Remélem a halászlé csak vicc volt,A Duna úgy szintén.Amúgy az Akvarista.hu-t ajánlottam volna én is.Szerintem 2 órán belül lesz rá jelentkező,de ez olyan mennyiségü hal,hogy egyben nem tudod szinte senkinek odaadni,tehát külön is elvihetőek lesgyenek.Képtelenség ekkora aksit üresen találni.Szia Lucky
2009. nov. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Halászlé.. Na ilyennek aztán kell hal...-.-" A halaknak meg részvétem, hogy ilyen hülyéhez kerültek szerencsétlenek. Drágaisten..
2009. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

háát köszönöm szépen


naná hogy vicc ezért kérem a segítséget és nem teszem fel egyből paprikával borssal a gázra, és etetem meg a lányommal :)

2009. nov. 3. 17:06
 7/11 A kérdező kommentje:
Annak igazán örülök hogy Te is írtál nekem Lucky:)
2009. nov. 3. 17:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért?Vagy nagyon összevesztünk,vagy haverkodunk,vagy esetleg már válaszoltam a kérdésedre,ami jónak bizonyult?:DSzoval,Miért örülsz?Szia Lucky.(esetleg ha egy nevet mögéírnál amit az oldalon használsz,megköszönném,hátha abbol tudom,de valamiért az az érzésem hogy mi összevesztünk valamin,mert ekkora akváriummal bíró emberről még nem tudok,akivel "összehaverkodtunk".Mindegy is,a lényeg,hogy mért és honnan ismerlek:).Szia Lucky
2009. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hello Lucky!


a lényeg a lényeg hogy írtál már kommentet a kérdése(i)mre

és örülök hogy egy két ember szinte folyamatosan nézi ezt az oldalt pölö Salx is...

kb ennyi a történet ..összeveszni még nem meg nem is hinném hiszen te is szereted a halakat nomeg én is

az aksiról csak annyit hogy csak 200 l ami nem túl nagy de tanuló akváriumnak tökéletes ..

Szia(sztok)


Trian

2009. nov. 4. 21:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Tanuló akváriumnak jó a 200literes aksi.Ez tetszik.Mi lessz a következő,nem tanuló akváriumod?Megveszed a Balatont?:DAmugy igy már értem:)Én mindig nézem az oldalt,és minden kérdésre próbálok válaszolni,Ugyan Így van ezzel SN.Van amire nem tudok válaszoplni,oda nem írok,viszont megvédeni mindíg megvédem akit meg kell,mármint akit leugatnak.:).Ha esetleg lesz kérdés amit te írsz ki és nincs válasz,akkor nyomj egy privátot nekem,és akkor megpróbálok segítni,vagy együtt utánanézünk a neten:)Szia Lucky.
2009. nov. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!