Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Most én vagyok ilyen hülye...

Most én vagyok ilyen hülye vagy másis van így?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy kell letölteni akvaristárol az ebookokat xdd milyen dobozra kell menni vagy mivan?Hol van ott doboz?Nem értem mit kell csinálni légyszíves magyarázza el vki :DDD
2013. szept. 5. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
A nagyobbik képre kell kattintani, a szöveg mellett. :)
2013. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 YourDestiny ***** válasza:
Én anno valamelyiket simán leszedtem jobb klikkel, és akkor hivatkozás mentése másképp... blabla. Már nem tudom, mire kattintottam.
2013. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát mit tom én mondjuk a hogyan teremtsünk stresszmentes akváriumot megnyitod akkor csak a könyv képére kell kattintani és online megnyitja ha van rajta adobe vagy nem is tom mi de ha nincs ott le is lehet tölteni hozzá
2013. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
chrome-al nyisd meg, és ha lemész a jobb alsó sarokba, akkor le lehet tölteni. a flopira kell kattintani.
2013. szept. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jól, köszi :)
2013. szept. 6. 13:45
 6/6 A kérdező kommentje:
sikerült igenn XDD
2013. szept. 6. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!