Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen legyen a fényképezőgép...

Milyen legyen a fényképezőgép beállítása akvárium fotózásakor?

Figyelt kérdés

Digitális fényképezőgéppel igen nehéz jó fotókat készíteni, mert legtöbbször elmosódik a kép. Ki milyen beállításokkal fényképezi az akváriumot, és az abban lévő halakat? (Közeli képek illetve teljes akvárium)

Canon S5-ös fényképezőgépem van.


2009. okt. 26. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Fuu nekem is egy ilyen hasonló gépem van, de énis mindig gondban vagyok, amikor a halaimat akarom fotózni. Először is meg kell oldani h ne ázzon be a fényképező amikor beleteszed a vízbe. Aztán az is fontos, hogy hogyan állítod be a fókusztávolságot és a vakut, mivel az se mindegy, hogy a halaidat fényképezed e, vagy csak a szobádat akarod lefényképezni az akvárium belsejéből nézve.

Az meg egyszerűen lehetetlen, hogy te is benne legyél a képben, mivel szinte lehetetlen megtanítani a halakat arra, hogy amikor intesz nekik, megnyomják a fényképező gombot..:S

2009. okt. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
:D
2009. okt. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
Be kell állítani a sportfelvétel funkciót.Legalább is nálam, az Olimpus géppel, így jó képek készülnek.De mivel én sem igazán értek hozzá,meg kellene kérdezned az Elektronikus készülékek oldalon,ott lehet, hogy vannak fotósok.
2009. okt. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ezekből szerintem mindent megtudhatsz,ha veszed a fáradtságot,hogy végigolvasd:).Nekem még egyszer se sikerült,de talán te több szerencsével jársz XD:).Szia Lucky

2009. okt. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Olympus gépet használok (bár nem teszem be a vízbe...), mindenképpen használj makrót és olyan beállítást ami kiemeli az élénk színeket. Alkalmanként vakut is lehet használni, de ha elegendő a világítás akkor nincs rá szükség.
2010. jan. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!