Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvárium sózás?

Akvárium sózás?

Figyelt kérdés
Ha nem szeretném tovább szaporítani rc imet mennyi sót tegyek 40literes akváriumomba lehetőleg teáskanál mértékben XDDÉs milyen só kell erre a célra sima só jó amivel anya főz?Ugye mohákra anubiasokra nemkáros a sózás?
2013. júl. 23. 18:14
 1/9 A kérdező kommentje:

És ha késöbb veszek angyobb akváriumot (azt szeretnék)

És eből is teszek bele nem lesz a halaknak baja töle ilyenekre gondolok : vitrolásahal bette elevenszülők törpesügerek dániók neonhalak?

2013. júl. 23. 18:15
 2/9 A kérdező kommentje:

Mármint a vízböl teszek.Egyébként vízcserékkor már nemkell pótolni ivartalanítom vele őket egy sózással?Annyi sót irjatok aitöl tuti nem szaporodnak de nem is halnak meg :)

A válaszokat előre is köszi!

2013. júl. 23. 18:17
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Te úr isten...

Ha téged épp annyira mérgeznek, hogy ne halj meg, akkor van kedved dugni? nincs, de attól még szrul vagy!

2013. júl. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem az a lényeg hogy ne legyen kedve.... haenm hogy a só állítólag megakadájozza a garnélát a szaporodásban de nem ugy hogy nincs kedve.Értelmes hozzászólásokat várok inkább!
2013. júl. 23. 18:44
 5/9 A kérdező kommentje:
Amm pont az lenne a lényeg hogy ne szaporodjanak továb de még az életüket leélhessék normálisan.Legalábbis az a célom.
2013. júl. 23. 18:46
 6/9 anonim ***** válasza:

ez hülyeség. szarul éreznék magukat, és hamarabb meg is halnának.

inkább fogd ki őket, és ajándékozd el, minthogy itt baszakodsz velük.

2013. júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké ez csak 1 kérdés volt mert sok helyem találtam ilyen dolgokat.
2013. júl. 23. 19:31
 8/9 Platypus ***** válasza:
Azért nem fognak szaporodni, mert betegek lesznek a sótól. Nem fogják normálisan leélni az életüket. Akkor már nem állatbarátabb csak nőstényeket tartani? Úgyis csak a nőstények szép színesek ennél a fajnál, semmit sem veszítesz hímek nélkül.
2013. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jó én nemtudtam miért nem szaporodnak csak hallottam róla és megkérdeztem köszi a válaszokat!
2013. júl. 24. 11:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!