Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan tisztítsam megfelelően...

Hogyan tisztítsam megfelelően az akváriumom alját?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 kisebb akváriumom van(20-25 literesek). Mániámmá vált a sziámi harcoshalak tartása, ezért külön külön van nekik akvárium, sajnos a környezetemben nagyon sok felelőtlen ember tartott akváriumot és ha megunta vagy valami miatt 1-2 hal maradt meg nekik rögtön ki akarták lökni őket. A jó szívemnek köszönhetően ezeket a halakat befogadtam, de sajnos egyre gyarapszik az akváriumba élők száma, és a talajt sem tudom most már normálisan takarítani(állandóan feltúrják). Mit tehetek hogy normálisan tisztára tudjam a talajt tartani?
2009. okt. 19. 10:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
SN köszönöm a válaszodat. Egyébként már egy barátnémtól halottam rólatok és ő mondta hogy fogadjam meg ha irtok nekem. Ő most kezdett bele az akvarisztikába és a tanácsotok jóvoltából csodás az aksija. Egyet értek vele! Megfogadom a tanácsodat! A 25 literes aksi terén szerintem még mindig túl zsúfolt. Nem lesz bajuk ha 1 tányér lazac, 3 guppy, 4 neon,1 algaevő, 2 almacsiga él együtt? Bár próbálkozom a bettánál, hátha befogadja valamelyiket! Amugy az aksi terén... Kaptam egy 30 literes inkább terráriumnak mondható aksit, abba mehetnének az aranyhalak?
2009. okt. 24. 20:27
 12/12 ákos toth válasza:
Egyépként a betta az nem sziámi harcoshal csak hüjítik vele a népet hogy többen megvegyék az igazi sziámi harcoshal vagy tiszta kék vagy tiszta piros de ha megnézed a bettádat van benne valami más szín pl:a kékben van egy kis zöldes kékes szín is.
2014. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!