Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az baj, ha keves fenyt igenylo...

Az baj, ha keves fenyt igenylo novenyt rakok sok fenyt igenylo noveny melle?

Figyelt kérdés
Es sok fenyt kap az osszes.

2013. márc. 12. 17:03
 1/2 Pendulum92 ***** válasza:
A kevés fényt igénylő az azt jelenti, hogy tud fejlődni kevesebb fény alatt is. Az erősebb megvilágítás csak jót tesz neki is.
2013. márc. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, egy ideig, de pl az anubias levelei hajlamosak algásodni. Gömbmohát is láttam már másnál sárgulni/barnulni ahol nagy fény volt és tápozott rendszeresen. Nálam ahol alig van kis fény, nulla tápozás és semmi odafigyelés, itt a gömbmohán egy barna folt sincs, szép zöldek mind és az anubias is elvan. Láttam már randa növényeket, de nekem ezeket még nem sikerült elrontani, hiszen annyira igénytelenek mint egy műnövény.


Ha algásodik, át kell pakolni a szélekre. Árnyékosabb részt kell keresni. Thakasi Amano is úgy szokta, láttam videón. Ő egyenként kikeresi az árnyékokat a kövek közt és valószínűleg van értelme a dolognak hosszú távon.

2013. márc. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!