Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretném az akváriumom...

Szeretném az akváriumom vizének paramétereit beméretni, hol végeznek ilyen vízvizsgálatot?

Figyelt kérdés

Greenaqua-ról tudok, de az nagyon messze van. A legtöbb teszt (akár csík, akár cseppteszt) pedig pontatlanul mér.

Pesten hol tudnám megnézetni?


2013. febr. 24. 20:13
 1/7 _.-Akv-._ ***** válasza:
A Greenaqua Budapesttől 25 perc. (A weboldal szerint)
2013. febr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 YourDestiny ***** válasza:
Azért lehet venni olyan tesztet, ami nagyjából megbízható, avagy közel pontos eredményt mutat. A kérdés, hogy mennyit szánsz rá.
2013. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezeket szeretném megtudni: Gh, Kh, Ph, Po4, No2, No3, NH3

Tetra, és JBL teszteket néztem, de ezekről is az a vélemény, hogy nem túl pontosak.

2013. febr. 24. 20:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Söll Aqua-check. Digitalis kutyu, olyan 250EUR az alap ujonnan. Ez eleg szaftos ara van, de lehet esetleg hasznaltan e-bayen. Csak otlet nem tudom mennyi kering hasznaltan. De a hasznalt ar az mar esetleg osszemerheto 1 vizbevizsgalas araval..
2013. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aha, Greenaqua-nál kb 300 forintért nézik meg :D
2013. febr. 24. 22:48
 6/7 YourDestiny ***** válasza:
A csepegtetősekkel semmi gond. Talán a legjobbakat említetted meg. Nekem a JBL vált be. Egyes tesztek esetében, mint pl. a pH abból is van precízebb, ami szűkebb intervallumban mér, de részletesebben, és van, ami az erősen lúgos és savas vizet is mutatja, de kisebb pontossággal. A KH tesztjük pontos, ezt saját tapasztalatomra alapozom. Viszont drága. De sokáig kitart.
2013. febr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
@5: Ja:) akkr nem szoltam. Azt hittem ezek a vizbemeresek olyan 20eFt kornyeki osszeg:)
2013. febr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!