Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szárazföldi ráknak kell-e...

Szárazföldi ráknak kell-e vizet adni?

Figyelt kérdés
Tarisznyarákom már volt, neki pár centi vizet is engedtem a homokra, de most egy szárazföldi rákot kaptam ajándékba, enyhén nedvesen tartom a homokját, de fogalmam sincs, hogy jó-e ez így neki, mert mindig a száraz részeket keresi, azonban abban sem vagyok biztos, hogy ha szárazon hagyom a homokot, akkor elegendő vízhez jut a szervezete a zöldségekből-gyümölcsökből. Sajnos nem találok erre specializálódott fórumot a neten.

2013. febr. 22. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
A homokot felezd el, az egyik fele legyen enyhén vizes, a másik meg teljesen száraz, így ő dönti el, h szüksége van a vízre, vagy nem.
2013. febr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A remeteráknak úgy szokták, hogy beraknak egy kis tál vizet (pl egy virágcserép tálcába), amiből ihat, ha akar és kész.


[link]


Vagy egy üveg hamutálba is lehet

[link]

2013. febr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen 'szárazföldi rákot' kaptál? Remélem nem szárazföldi remeterákot, az roh@dt kényes - nekem is van.


Ha nem remete, akkor milyen rák? Pontos fajmeghatározást kérünk, hogy segíteni tudjunk.

2013. márc. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"A remeteráknak úgy szokták, hogy beraknak egy kis tál vizet (pl egy virágcserép tálcába), amiből ihat, ha akar és kész. "


Ööö....Nem. Klórmentesíteni kell neki és édes és sós (TENGERI sós) vízre is szüksége van a terráriumban.

2013. márc. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!