Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 60 literes akváriumba lehet 2...

Bandesz100 kérdése:

60 literes akváriumba lehet 2 db sziámi harcos halat tenni. ,? Azt hiszem ez a neve vagy betta a neve

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 19:16
 1/5 YourDestiny ***** válasza:
Hát, én sűrű növényzet mellett se kockáztatnám meg.
2013. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem!A Betta(sziámi harcos hal) agresszív hal kis helyen nem tartható 1-nél több!(maximum nőstény de az se mindig jó)
2013. febr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

teljesen mind1, hogy 60 liter vagy 600... előbb vagy utóbb úgyis össze fognak találkozni és akkor ha összetalálkoznak biztos, hogy addig csipkedik egymást amíg meg nem hal az egyik... (persze 2 hímről beszélek)


ha 1 hímet és 2-3 nőstényt akarsz akkor ahhoz szintén pici a 60 liter.. mondjuk egy 90 be már elmennek !

2013. febr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 izomszörp ***** válasza:

Bandesz, én cáfolom a többieket, mert nálunk nagyon jól meg voltak!!! Most már nekünk is nagyobb lett az akvárium, és ebben is jól érzik magukat!

Szerintem nem mindegy hogy milyen fajtájú Bettát veszel!

2013. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát nekem 1 sziámi van 60 literbe.:)
2013. márc. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!