Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az apjukkal is párzanak majd?

Az apjukkal is párzanak majd?

Figyelt kérdés
3 hete születtek kisguppijaim,és párat meg szeretnék tartani belőlük.Azt szeretném tudni,hogy az apjukkal is fognak párosodni???mert erröl nem találtam semmi sehol...
2009. szept. 3. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Állatoknál ez előfordulhat, tudod a tanítás / tanulás során.
2009. szept. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Írjatok még légyszi:)

2009. szept. 3. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

persze, tesókkal, az anyjukkal, minden rokonnal.

Aztán pár generáció múlva leromlik az állomány, nálam eldeformálódott sok guppinak a gerince, kevésbé lettek élénk szinűek, és egyre kisebbek lettek,ja meg 1 évesen el is pusztultak, gyenge volt az immunrendszerük.

Pedig nagyon szépek voltak a szülők akikkel kezdtem tenyészteni, aztán én is megtartottam párat, és a következő kishalaknál is és igy tovább 2-3 éven keresztül,aztán meguntam és most már 2 guppim van.

Amúgy azalatt a 2-3 év alatt mindig vettem új guppit de mégis nagyon erősen bennük maradt a vérfertőzés.

Igy sokat tanultam a rokonpárositásról, ezért is a kutyák szaporitásánál nagyon figyelni kell.

2009. szept. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Akkor a következő szülésnél nem tartok meg inkább egyet sem:)

2009. szept. 4. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy párzanak :) Ők ezt nem tudják, hogy az apjukkal párosodnak :) De én nem tapasztaltam elváltozásokat szerintem nem lesz bajuk tőle.Azt, hogy egymás közt párosodjanak csak a tenyésztőknek nem ajánlják de szerintem megtarthatsz párat :)
2009. dec. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!