Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvárium bejáratás növények,...

Csejani kérdése:

Akvárium bejáratás növények, világítás, aljzat nélkül ér valamit? Akváriumban a víz járna külső szűrővel. (több lent)

Figyelt kérdés
Sajnos amit kinéztem magamnak világítást jelenleg nincs raktáron ahonnan rendelném és ugyan innen jönne az aljzat is, növényeket meg ilyen időben nem igazán szeretnék még rendelni mert ki tudja megfagyna e. De mivel egy hónapiig úgyis "üresen" kellene járnia. Arra gondoltam h magát a szűrőt és fűtőt már be üzemelem. Vagy ennek így semmi értelme?
2013. jan. 29. 11:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
De ha ez történik akkor majd az úgymond félig állott vizet ne használjam fel az induló aksiban igaz?
2013. jan. 29. 15:33
 12/12 anonim ***** válasza:

szerintem ha bebüdizik, akkor nem kellene felhasználni :)


de ha mindent rendesen előkészítettél, akkor elvileg nem lenne szabad büdösödnie...

2013. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!