Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehetséges lenne, hogy leszbik...

Lehetséges lenne, hogy leszbikusok?

Figyelt kérdés
Van 3 bettánk. 1 sima hím, 1 szívfarkú nőstény és egy elvileg koronás nőstény. A szívfarkú becsíkozódott, ekkor összeeresztettük a simával, de nem foglalkoztak egymással, viszont amikor a koronás lett berakva a szívfarkúval, érdeklődést mutattak egymás iránt. Tettem egy próbát és a simát beraktam a koronás mellé, de a sima üldőzte a koronást, de a koronás nem bántotta őt. Lehet, hogy hím lenne a nősténynek mondott koronás, vagy esetleg furcsa hajlamú? Előre is köszi a válaszokat!
2013. jan. 27. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
18%

ha olyan ferde hajlamú mint te , akkor nem kizárt ....

üdv: Tóth Géza

2013. jan. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Képzeld, nem vagyok ferdehajlamú, csak tudod a koronás nősténynek lett mondva, de ne zavartasd magad. Nem is értem, hogy honnan veszed azt, hogy ferde hajlamú lennék, mikor nem is ismersz. Úgy gondolom, hogy normálisan kérdeztem, úgyhogy jó lenne, ha nem sértegetnél! Ezért kár volt arra vesztegetni az idődet, hogy begépeld a hülyeségedet.
2013. jan. 27. 10:22
 3/5 Darkkingdom ***** válasza:
22%
Normálisan tettél fel egy hatalmas badarságot!Ez a furcsa hajlamú dologgal!Mikre nem tudnak gondolni az emberek....!!
2013. jan. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
valaki g**i kemènynek hiszi magáte
2013. dec. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Lehet h hülyeségnek hangzik a kérdése amit feltett, de én is hasonlón gondolkoztam a ballon mollyaim illetően...


Egy fehér hím, 1fehér lány +1sárga lány van. A hím csak a sárgát hajtja, de megállás nélkül tolja, mint paraszt a lopott biciklit.. A fehér lányt meg elhajtja. Az utóbbi időben egyre többet látom, h a fehér lány is piszkálja a sárgát. Én ennek a kivédésére most készülök venni még pár ilyen halacskát, hátha rendbe jön ez a kis identitás zavar. Mert szeretnék fehér/ezüst mollit is nem csak sárga fehéret.


Egyébként nekünk nincs tévénk, laptopon dolgozom és ha épp zsong a fejem akkor szemezek az akival. Aki csak időnként bedob valami kaját, h ne forduljanak fel a halai, és pár perc szemlélődés után megunja, az ne is csodálkozzon, h nem fedez fel ilyen apróságokat. Minden halnak megvan a saját kis személyisége, dolgai. A kitaszított fehér ballon mollym pl. nagyon sokszor odacsapódik a szumátrai algázó mellé, és követi/már amennyire egy pufi halacska tud egy jó úszót/ Tündérek :)

2014. júl. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!